14 listopada 2010

Kalendarz

Oto efekt pracy na warsztatach plastycznych w MGBP 
oraz pracy domowej, gdyż jak się okazuje, 
stworzenie samodzielnie każdej strony kalendarza zajmuje niemało czasu :)

Kalendarz wysłałam na 9 wyzwanie w Diabelskim Młynie ;)

7 komentarzy:

 1. Dziękuję za wzięcie udziału w mojej małej zabawie. Pozdrawiam serdecznie. Cejlon

  OdpowiedzUsuń
 2. O reetyyy!!! Absolutnie fantastyczny!!!! Przejrzałam osobno każdeńką stronę! Masz świetne stempelki, rewelacyjnie ich użyłaś! Okładka elegancka i z fantazją - mażę o tym stempelku :) Styczeń mroźny i radosny jednocześnie, luty nieziemsko romantyczny... od lipca nie mogę oczu oderwać... a listopad - mój miesiąc - prawdziwie jesienny, nostalgiczny...
  Rozpisałam się, bo każdy szczególik Twojej pracy baardzo mi się podoba :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż pobiegłam do Diabelskiego Młyna zobaczyć do kiedy trwa kalendarzowe wyzwanie... ale widzę, że już tam jesteś... na szczęście, bo gdybyś Ty nie chciała, to sama bym go tam zaniosła!
  Ale UWAGA!! Jeżeli chcesz wziąć udział w wyzwaniu musisz poinformować o tym w tym poście, linkując nazwę Młyna i numer wyzwania!!!!! Zrób to koniecznie, inaczej nici z zabawy!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Elwira, WIELKIE DZIĘKI za informacje. Przypadkiem trafiłam na kaledarzowe wyzwanie w Diabelskim Młynie i spontanicznie wkleiłam link do siebie. Niesty nie doczytałam rekgulaminu :( Jeszcze raz dziękuję za wiadomość :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kalendarz jest zjawiskowy, aż mam ochotę siadać i sobie coś w tym stylu sprokurować.... bardzo piękne rzeczy robisz...

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękny kalendarz! Zwłaszcza listopadowa strona mnie urzekła :)

  OdpowiedzUsuń
 7. FANTASTYCZNY!!!
  Czy mogę sobie trochę pomysłów pożyczyć? Mam do zrobienia jeden kalendarz i nie miałam pomysłów, czym ozdobić niektóre miesiące.. A Twoje pomysły są świetne :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © Szablon wykonany przez Blonparia